Registrace 24 hodinový Motýlí běh 14.10.2017

Živé Sokolovsko z.s., Domácí hospic Motýl, Střípky o.s., Farní charita Sokolov a MDK Sokolov Vás srdečně zvou na benefiční akci na podporu domácí hospicové péče.

Kdy : 14.10.2017 - 15.10. 2017
Kde: lesopark Bohemie Sokolov
Registrace od 11:00hod.
Start ve 13:00 hod.
Popis akce: v areálu Bohemie bude připraven kilometrový okruh pro závodníky, "délka" závodu je 24 hodin. Trasu můžete jít, běžet, běžet se psem (pouze na vodítku), jet na koloběžce, kole, s hůlkami, na vozíku... prostě jakkoli - žádná omezení nejsou. Můžete zdolávat okruh 2x, hodinu, nebo celých 24 hodin.
Pro všechny závodníky bude připravené občerstvení (zdarma), možnost zakoupit občerstvení, WC, šatny, prostor, kde si odpočinout, či se chvilkuprospat.
Cílem není jen "naběhat" co nejvíce kilometrů, ale také se vidět s přáteli, poznat nové přátele, seznámit se s činností domácího hospice Motýl a dozvědět se, jak ho můžete podpořit.
Bude připraven doprovodný hudební i duchovní program.
Startovné bude dle Vašich nároků :(bez čipu/ s čipem na měření odběhaných km).:
200,- (bez čipu, WC, zapůjčení startovního čísla, občerstvení, možnost využít zázemí)
500,- (zapůjčení čipu na měření, zapůjčení startovního čísla, WC, občerstvení, možnost využít zázemí)
150,- za každého člena štafety + 300,- za štafetový kolik s čipem
Kategorie : muži, ženy, děti (bez rozdělení, do 15 let věku), štafety (neomezený počet účastníků štafety - ve štafetě 150,- za každou osobu, +300 z štafetový kolík s čipem)
Akce není závod!!! Přesto budou vyhodnoceni 3 nejlepší v každé kategorii (s nejvyšším počtem zvládnutých km, pouze z účastníků s čipy)
Více informací již brzy. Prosíme o strpení, organizace akce je v počátcích. Každopádně si již dnes zaznamenejte datum 14.10.2017 do svých kalendářů.
Těšíme se na Vás :-)

Registrace 24 hodinový Motýlí běh