Experience run (15.08.2020)

Share on facebook
Sdílet
  • Propozice
  • Seznam přihlášených
  • Výsledky

Rád běháš, ale chtělo by to přidat k tomu trochu srandy a adrenalinu?
Je tady 2. ročník EXPERIENCE run 2020 - zážitkový běh pro tebe, tvé kámoše a tvého psího parťáka.

Čeká tě 5,5+km trasa a 25+ lehčích překážek.

Datum: sobota 15. 8. 2020

Místo konaní: Dolní Rychnov u Sokolova, fotbalové hřiště
https://mapy.cz/s/kagotujufa

Prezentace: od 8:00 hod.

Starty: od 11:00 hod.

Registrace: https://zivesokolovsko.cz/experience-run do pátku 14. 8. 2020 20:00 hod., nebo na místě

Popis závodu: jedná se o běžecký překážkový závod pro závodníky se psem nebo bez psa. Délka závodu je 5,5 km a překonání lehkých 25 překážek. Start bude po jednotlivcích s odstupem minuty. Jedná se o překážky typu podlézání, přelézání, plazení, apod. Překážky budou stejné pro účastníky se psy i bez psů - tedy žádné ručkování, přelézání kolmých stěn apod. nečekejte :-). Překážky budou lehké, náhrada za překonání překážky není.  Vyhrávají vždy první tři nejrychlejší v každé kategorii.

Závody (kategorie):
Se psem:
- celkově: muži x ženy
- psi do 10 kg: muži x ženy
- psi do 20 kg : muži x ženy
- psi do 35 kg : muži x ženy
- psi nad 35 kg : muži x ženy

- týmy ( 5 členů týmu) - sčítají se cílové časy jednotlivců

Bez psa:
- celkově: muži x ženy (dle počtu startujících možnost rozdělení dle věkových kategorii)
- týmy ( 5 členů týmu) - sčítají se cílové časy jednotlivců

Startovné: 500,- při platbě předem na účet, 800,- na místě
Pokyny pro platbu startovného Vám přijdou e-mailem po odeslání přihlášky (uhrazené startovné bude označeno v seznamu přihlášených závodníků).

Startovné, pokud stejný závodník poběží vícekrát s jiným psem - sleva 50% ze startovného.

Startovné po uhrazení není vratné, je možné jej prodat jinému závodníkovi a změnit registraci do 12.08.2020, poté bude startovní pole uzavřeno bez možnosti změn.

  • pokud chcete současně závodit jako tým (tým musí být pětičlenný), každý z jednotlivců, zaškrtne tuto možnost při přihlášce a ke startovnému přidá +100,- Kč
  • startovné zasílejte na účet 2701049084/2010 do poznámky: EXR + jméno a příjmení (pokud máš objednané tričko, zasílej startovné + 250,- Kč)

Info pro zahraniční platby:
IBAN: CZ9220100000002701049084
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Name: Živé Sokolovsko
Stadt: Sokolov

Startovné obsahuje: startovní číslo(pokud bude vzhledem k typu překážek použito),  měřený čas, účastnická medaile, účastnický diplom online, občerstvení na trati a v cíli (voda, cola, ovoce,..), WC,  startovní balíčky dle možností sponzorů.
 
Tričko: možnost objednání trička s logem závodu při registraci - Funkční bílé triko značky Adler s potiskem závodu na přední straně, dámské x pánské vel. S, M, L, XL, XXL.
 
Ceny pro vítěze: pro první tři vítěze v každé kategorii medaile, diplom, věcné ceny dle možností sponzorů.
 
Pravidla: Pes musí být po celou dobu na vodítku (ideálně amortizačním), spojen s vodičem a na kšírách nebo v postroji (není možné mít psa připnutého na obojku). Pes s vodičem zdolává překážky dle pokynů pořadatele. Pes musí být ovladatelný. Odpovědnost za chování, škodu způsobenou psem, zdravotní stav psa i závodníka odpovídá závodník sám. Závodu se smí účastnit pes, který je klinicky zdráv, očkován a starší 1 roku. Závodník může mít pouze jednoho psa, startovat však může vícekrát s různými psy.

Závodník musí být fyzicky, psychicky i zdravotně způsobilý pro daný závod. Závodu se účastní na vlastní nebezpečí a vlastní odpovědnost.

GDPR: závodník souhlasí se zveřejněním svých osobních údajů pořadatelem, s pořizováním fotografií, audio a video záznamů a jejich využití a zveřejnění dle uvážení pořadatele. Uhrazením startovného potvrzuje souhlas.

Těšíme se na Vás

Dotazy na zivesokolovsko@gmail.com nebo 724965650 - Iveta

Změny / opravu údajů nám napište na zivesokolovsko@gmail.com